Gospody 7a 80-344, Gdańsk-Żabianka Zapraszamy codziennie od 12:00 do 21:00 +48 58 556 23 14

Slide
 

Imprezy okolicznościowe

Restauracja Żabusia od 1976r. specjalizuje się w organizacji przyjęć okolicznościowych. Wyprawiamy: wesela, komunie, chrzciny, urodziny, jubileusze, stypy, wigilie firmowe. Dbamy o to, żeby goście czuli się u nas komfortowo i niczego im nie brakowało.

Uroczystości rodzinne lub firmowe to bardzo istotna część naszej pracy. Dla pierwszoplanowych bohaterów imprez ten dzień ma często ogromne znaczenie. Dlatego przykładamy dużą wagę do sprawnej organizacji, tak by nie musieli się o nic martwić w ten ważny dla nich dzień. W Żabusi mogą się odprężyć i liczyć na naszą profesjonalną obsługę.

Po konsultacji z klientem, przygotowujemy specjalne menu na daną okazję. Podobnie jak w przypadku bali sylwestrowych czy andrzejkowych podajemy trunki zgodnie z życzeniem klientów. Dobieramy wystrój i oprawę muzyczną oddające ducha imprezy. Wykwintne potrawy smakują przecież jeszcze lepiej, jeśli podawane są w otoczeniu przygotowanym ze smakiem. Najważniejsza jest dla nas sympatyczna atmosfera, satysfakcja gości oraz dobra renoma, jaką się cieszymy wśród klientów.

 

Wesela

Wyprawiamy wesela maksymalnie do 90 osób. Proponujemy wykwintne menu już od 160 zł za osobę. Polecamy współpracującego z nami fotografa, florystę oraz naszego DJ-a lub zespół muzyczny, który rozkręci każdą imprezę

Przejdź do oferty

 

Chrzciny i uroczyste obiady

Dla uczczenia ważnych wydarzeń rodzinnych proponujemy różnorodne zastawy obiadowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przejdź do oferty

 

Komunie

Na okazję przyjęć komunijnych przygotowaliśmy aż cztery różne zestawy potraw do wyboru. Oprócz obiadów składające się z dwóch dań przewidzieliśmy w nich przystawki, desery, a nawet kolację.

Przejdź do oferty

 

Stypy

W tym smutnym dniu dla rodziny zadbamy nie tylko o posiłek dla gości, ale także o odpowiednią atmosferę spotkania i wystrój. Proponujemy kilka zestawów obiadowych w różnych cenach

Przejdź do oferty

 

Catering

Oferta Cateringu w Restauracji Żabusia to…

Przejdź do oferty

 

Wigilie firmowe

Oferta Wigilii firmowych w Restauracji Żabusia to…

Przejdź do oferty

 

Sylwester 2018/2019

Oferta wieczoru w Sylwestra kończącego rok 2018 w Restauracji Żabusia gdzie wspólnie przywitamy Nowy 2019! Rok

Przejdź do oferty