HISTORIA ŻABUSI

Restauracja Żabusia istnieje od 1976 r. Jest to firma rodzinna, w której pracuje już trzecie pokolenie. Przez te wszystkie lata doskonalimy nasze przepisy i urozmaicamy menu. Jesteśmy restauracją, która łączy tradycję z nowoczesnością. Naszą dumą jest zdrowe, smaczne i zawsze świeże jedzenie i profesjonalna obsługa.

Od kilkudziesięciu lat specjalizujemy się w organizacji imprez okolicznościowych wszelkiego rodzaju. Wyprawiamy chrzty, wesela, urodziny, rocznice, bankiety, imprezy firmowe, wigilie firmowe, bale, stypy i wiele innych. U nas możesz obejrzeć mecz z przyjaciółmi, a także skorzystać z darmowego Wi-Fi. Dla naszych pociech mamy specjalny kącik z zabawkami, klockami i rysowankami, ogrodzony plac zabaw, krzesełka oraz przewijaki dla niemowląt.

Od kilku lat co czwartek organizujemy imprezę o nazwie DYSKOTEKA DOROSŁEGO CZŁOWIEKA, na której dobrze czują się ludzie w każdym wieku. Chcemy w ten sposób wyjść do mieszkańców Gdańska Żabianki i okolic z propozycją wspólnej zabawy i integracji wśród lokalnej społeczności.