Wesela i bale

Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenie w życiu Nowożeńców, ich Rodziców i Gości. Marzeniem każdej Młodej Pary jest niepowtarzalny ślub oraz jedyne w swoim rodzaju przyjęcie weselne. Niesamowitą atmosferę w tym szczególnym dniu zapewni wykwintna kuchnia naszej restauracji, profesjonalna obsługa, oraz estetyczna aranżacja stołów i wnętrza.

Naszym atutem jest wysoka jakość obsługi oraz współpraca z profesjonalnym DJ i fotografem. Oferujemy dwa zestawy menu weselnego złożonego z przystawki, zupy, dania głównego, deseru, zakąsek zimnych, sałatek, ciast, ciepłego dania po północy i wina musującego na toast weselny.

Koszt przyjęcia weselnego obejmuje wybrane menu, wynajem i dekoracje sali i obsługę kelnerską. Na życzenie gości dodatkowo oferujemy bufet owocowy i płonącą szynkę wieprzowa z pieczonymi ziemniakami i kapustą zasmażaną. Na życzenie klienta organizujemy poprawiny przyjęcia weselnego w atrakcyjnej cenie.

Nie pobieramy od Państwa opłat za napoje, alkohol i ciasta zakupione we własnym zakresie. Warunkiem rezerwacji jest podpisanie umowy i wpłata zaliczki w kwocie 500 zł.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu celem przedstawienia pełnej oferty weselnej.