Kuchnia poleca

Restauracja Żabusia oferuje dania kuchni Polskiej w nowoczesnej odsłonie wykorzystującej technikę gotowania souse vide. Metoda souse vide jest to gotowanie w niskich temperaturach w workach próżniowch, która nadaje przyrządzanym potrawą wyjątkową soczystość, delikatność i aromatyczność.

Do sporządzenia dań wykorzystujemy wyłącznie świeże regionalne produkty. Samodzielnie wypiekamy pieczywo, robimy zakwas na żur, kwasimy warzywa, peklujemy i przygotowujemy kiełbasy i mięsa. Nasze desery charakteryzują się niecodziennym połączeniem smaków, samodzielnie wyrabianymi lodami, czekoladami i innymi smakołykami.

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, w tym obiady z okazji chrzcin, I komunii, wesela, stypy, spotkania firmowe itd. Organizujemy catering wg indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki wyśmienitej kuchni, profesjonalnej obsłudze zapewniamy wyjątkowy klimat oraz dostarczamy niezapomniane wrażenia smakowe. Oferty tworzone są indywidualnie, dopasowane do Państwa oczekiwań. W celu szerszych informacji oraz przykładowej ofercie menu imprez okolicznościowych prosimy o kontakt: poczta@zabusia.pl